HOMEAKTUALNOŚCIBLOGKARIERADOWNLOADFILMYKONTAKT

AKTUALNOŚCI

1  Czerwca  2017

Addit wspiera Memoriał Beau Viltersa

W ramach prowadzenia polityki społecznej odpowiedzialności biznesu Addit Sp. z o.o. chętnie wspiera różnego rodzaju inicjatywy z tego zakresu.
Tym razem nasza firma została jednym z partnerów piłkarskiego Memoriału Beau Viltersa, który odbył się w dniach 27-28. maja w holenderskim Herten, gdzie swoje pierwsze futbolowe kroki stawiał zmarły przed dwoma laty w wieku zaledwie 18 lat Beau Vilters.
Beau był świetnie zapowiadającym się młodym zawodnikiem, a przede wszystkim dobrym i rozsądnym człowiekiem bardzo skoncentrowanym na swoim celu – chciał zostać zawodowym piłkarzem. Był bardzo blisko osiągnięcia tego, kiedy latem 2015 roku został włączony do pierwszej drużyny VVV Venlo na sezon 2015/16. Niestety tragiczny wypadek nie pozwolił mu zrealizować jego marzenia.
W silnie obsadzonym, międzynarodowym turnieju dla młodych piłkarzy w kategorii U-15 wzięło udział 10 zespołów z kilku krajów, m.in. z Polski. Decyzją organizatorów wsparcie finansowe okazane przez Addit Sp. z o.o. zostało przeznaczone na pokrycie wszelkich kosztów związanych z występem w Memoriale zawodników Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok.
Obecni na zawodach byli także Jeanne i Jan Velmans, którzy z bliska obserwowali zmagania sportowe.  Jan Velmans, właściciel Velmans Industries Holding B.V., do którego należy Addit Sp. z o.o. miał okazję spotkać się młodymi piłkarzami z Białegostoku, a także wręczył trofeum zwycięzcom, którymi po dwóch dniach rywalizacji zostali zawodnicy angielskiego West Ham United. Bardzo dobrze spisali się także białostocczanie, którzy w końcowej klasyfikacji turnieju zajęli 6. miejsce, a bardzo niewiele zabrakło, aby znaleźli się w strefie medalowej.
Organizacja turnieju okazała się dużym sukcesem i już dziś w planach są kolejne edycje. My cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wspaniałego wydarzenia.