język / language:     
Addit Sp. z o. o.
HOMEAKTUALNOŚCIBLOGKARIERADOWNLOADFILMYKONTAKT

AKTUALNOŚCI

2  Czerwca  2023

Każdy z nas jest dzieckiem

Czwartek, 1 czerwca, był pełen wrażeń.

  • Każdy z naszych pracowników dostał lizaka jako przypomnienie, że wciąż drzemie w nas dziecięca radość.

  

  • Naszą produkcję odwiedzili również uczniowie klasy drugiej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie. Poznali świat produkcji oraz zobaczyli, jak działają maszyny.

Na koniec wycieczki na dzieci czekała dodatkowa atrakcja.

Nasze specjalistki od BHP, przygotowały dla nich kurs pierwszej pomocy. Pacjentami były misie, które po całym zabiegu, zostały zabrane bezpiecznie przez dzieci do domu. Dzieci nauczyły się, jak powinno się poprawnie obandażować skaleczoną kończynę oraz jak przeprowadzić reanimację. Marlena (specjalistka od BHP) opowiedziała słuchaczom, jak zachować się przy nieprzytomnej osobie, a także jakie informacje powiedzieć dzwoniąc do Służby Zdrowia.

Każdy uczestnik „kursu” dostał imienny dyplom oraz różne gadżety. Dzieci opuściły mury Additu z uśmiechniętymi buziami oraz z ogromem wiedzy, z czego niezmiennie jesteśmy dumni.

  

    

  

 

  • Z okazji Dnia Dziecka zaprosiliśmy dzieci naszych pracowników do wzięcia udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym przez dział BHP. Dzieci miały za zadanie narysować rysunek pod hasłem „Bezpieczna mama, bezpieczny tata w Addit”.

Konkurs był podzielony na 3 grupy wiekowe, aby szanse były wyrównane. Brały w nim udział dzieci do 5 lat; dzieci od 6 do 10 lat oraz dzieci w wieku od 11 do 16 lat.

Doszło do nas mnóstwo cudownych prac, aż 74! Pośród nich wyłoniliśmy zwycięzcę z każdej kategorii wiekowej, co było nie lada wyznawaniem.

Jak dzieci postrzegają bezpieczeństwo rodziców w naszej firmie? Zobaczcie poniższe prace!

Prace, które napłynęły do komisji:

    

1 zdjęcie: dzieci do 5 lat. 2 zdjęcie: dzieci od 6 do 10 lat 

  

3 i 4 zdjęcie: dzieci od 11 do 16 lat

Zwycięskie prace:

  

1 zdjęcie: Hania C. (10l.)  2 zdjęcie: Blanka O. (4l.)  

  

3 zdjecie: Natalka K. (14l.) 

Praca wyróżniona

  

Patryk M. (6l.)