język / language:     
Addit Sp. z o. o.
HOMEAKTUALNOŚCIBLOGKARIERADOWNLOADFILMYKONTAKT

SPORTOWY CHALLENGE ADDIT 2.0

AKTUALNOŚCI

SZKOLENIE W TOYOTA
W zeszłym tygodniu Addit uczestniczył w szkoleniu zorganizowanym przez GRUPA KONCEPT ...
WIĘCEJ
WIZYTA HOLENDERSKIEGO MINISTERSTWA ...
Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie reprezentuje interesy Holandii i Holendrów ...
WIĘCEJ
NOWA 3-OSIOWA MASZYNA FREZUJĄCA CNC
Dbamy o każdy sektor w firmie Addit - zarówno o zasoby ludzkie, jak i o maszynowe. To ...
WIĘCEJ

Bycie aktywnym fizycznie to nie tylko klucz do zachowania zdrowia, ale także recepta na pokonywanie codziennych wyzwań i stawienie czoła życiowym wyzwaniom. W Addit wiemy, jak ważne jest wspieranie naszych pracowników w dbaniu o siebie, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Dlatego postanowiliśmy zorganizować trzymiesięczne sportowe wyzwanie, które miało za zadanie zmotywować naszą ekipę do aktywności fizycznej, promując zdrowy tryb życia, integrację i pomoc innym.

W efekcie trzymiesięcznej rywalizacji zebraliśmy imponującą łączną­ liczbę…

16 502,12 kilometrów!

To nie tylko liczba. To wyraz determinacji, pasji i wspólnego zaangażowania. Nasze wyzwanie podzieliliśmy na trzy kategorie:

  • Bieganie, w którym to łącznie przebiegliśmy 1 800,17 km. ­
  • Jazda rowerem, w którym to łącznie przejechaliśmy 13 432,7 km.
  • Nording walking, w którym to łącznie przeszliśmy 1 269,25 km.­

Nasze sportowe wyzwanie to nie tylko świętowanie osiągnięć, ale również świadectwo tego, jak ważne jest dbanie o siebie i innych. Dzięki temu wyzwaniu nasza firma staje się nie tylko miejscem pracy, ale także wspólnotą, która łączy się w celu osiągnięcia wspólnych celów. Jesteśmy dumni z naszych pracowników i z tego, ile wspólnie osiągnęliśmy, a także ile osiągamy każdego dnia.

Wsparliśmy w tym roku troje chorych dzieci z okolic Węgrowa (Wiktora Zawadzkiego, Mateusza Pietrak oraz Franciszka Pazio) oraz jedną inicjatywę charytatywną "Mikołaje na kółkach" - na zbiórkę rzeczy przekazliśmy bony do sklepów odzieżowych i aptek dla dzieci z Domu Dziecka w Siedlcach. Zakupiliśmy również ozdoby choinkowe, aby dzieci mogły ją pięknie ją przystroić.

Zapraszamy do przeczytania krótkich rozmów z uczestnikami Sportowego Wyzwania Addit. Kliknij na interesującą kategorię niżej, a link przeniesie do wywiadów.

  Wyzwanie biegowe

  Wyzwanie rowerowe

  Wyzwanie nordic walking

22.12.2023