język / language:     
Addit Sp. z o. o.
HOMEAKTUALNOŚCIBLOGKARIERADOWNLOADFILMYKONTAKT

SPORTOWY CHALLENGE ADDIT 2.0

AKTUALNOŚCI

AKTYWNIE DZIAŁAMY EDUKUJĄC I DOBRZE ...
W ramach aktywności Akademii Addit, naszego wewnętrznego ośrodka szkoleniowego, ...
WIĘCEJ
WP(R)ASUJEMY TWOJE ELEMENTY ZŁĄCZNE
Zapewniamy szerokie spektrum montażu komponentów dla różnych branż. Dbamy o ...
WIĘCEJ
JAN VELMANS, ZAŁOŻYCIEL ADDIT, ...
Jan Velmans, założyciel firmy Addit, odebrał nagrodę "Honorowego Obywatela Miasta ...
WIĘCEJ

Bycie aktywnym fizycznie to nie tylko klucz do zachowania zdrowia, ale także recepta na pokonywanie codziennych wyzwań i stawienie czoła życiowym wyzwaniom. W Addit wiemy, jak ważne jest wspieranie naszych pracowników w dbaniu o siebie, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Dlatego postanowiliśmy zorganizować trzymiesięczne sportowe wyzwanie, które miało za zadanie zmotywować naszą ekipę do aktywności fizycznej, promując zdrowy tryb życia, integrację i pomoc innym.

W efekcie trzymiesięcznej rywalizacji zebraliśmy imponującą łączną­ liczbę…

16 502,12 kilometrów!

To nie tylko liczba. To wyraz determinacji, pasji i wspólnego zaangażowania. Nasze wyzwanie podzieliliśmy na trzy kategorie:

  • Bieganie, w którym to łącznie przebiegliśmy 1 800,17 km. ­
  • Jazda rowerem, w którym to łącznie przejechaliśmy 13 432,7 km.
  • Nording walking, w którym to łącznie przeszliśmy 1 269,25 km.­

Nasze sportowe wyzwanie to nie tylko świętowanie osiągnięć, ale również świadectwo tego, jak ważne jest dbanie o siebie i innych. Dzięki temu wyzwaniu nasza firma staje się nie tylko miejscem pracy, ale także wspólnotą, która łączy się w celu osiągnięcia wspólnych celów. Jesteśmy dumni z naszych pracowników i z tego, ile wspólnie osiągnęliśmy, a także ile osiągamy każdego dnia.

Wsparliśmy w tym roku troje chorych dzieci z okolic Węgrowa (Wiktora Zawadzkiego, Mateusza Pietrak oraz Franciszka Pazio) oraz jedną inicjatywę charytatywną "Mikołaje na kółkach" - na zbiórkę rzeczy przekazliśmy bony do sklepów odzieżowych i aptek dla dzieci z Domu Dziecka w Siedlcach. Zakupiliśmy również ozdoby choinkowe, aby dzieci mogły ją pięknie ją przystroić.

Zapraszamy do przeczytania krótkich rozmów z uczestnikami Sportowego Wyzwania Addit. Kliknij na interesującą kategorię niżej, a link przeniesie do wywiadów.

  Wyzwanie biegowe

  Wyzwanie rowerowe

  Wyzwanie nordic walking

22.12.2023